Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci

Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci

W naszej ofercie posiadamy innowacyjny i sprawdzony sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci renomowanych marek na świecie .Są to sprzęty firmy Schuchmann , SPEX, Timoteos , Ottoobock, SunriseMedical, Hoggii,Leckey, R82, Convaid, Meyra, Liw Care,  i wiele innych Z naszego doświadczenia zawodowego wiemy jak ważny jest odpowiedni sprzęt do rehabilitacji dzieci, który pomoże Twojemu dziecku z różnymi niepełnosprawnościami polepszyć ogólny stan zdrowia ,a w niektórych przypadkach nawet przywróci do pełnej sprawności. 

Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci z Reha-Ort

Do poprawy sprawności naszych pociech potrzebujemy odpowiednio dobranego sprzętu do rehabilitacji. Obecnie na rynku znajduje się bardzo wiele różnego rodzaju sprzętu. Dlatego aby nie wyrządzić krzywdy naszemu dziecku warto skonsultować dobór odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci z właściwą osobą. Nasi fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem dobierają sprzęt rehabilitacyjny już dla najmłodszych pacjentów. W Reha-Ort dokonujemy wszelkich starań aby dobrany przez nas sprzęt pomógł Państwa dziecku w rehabilitacji i codziennym funkcjonowaniu. Tak aby dziecko dokonywało postępów i zwiększało swoją mobilność a nawet poruszało się samodzielnie. Razem walczymy o uśmiech i radość z życia najmłodszych pacjentów.

Pamiętaj ,że sprzęt rehabilitacyjny to nie tylko sprzęt w którym twoje dziecko ćwiczy i rozwija swoje możliwości ruchowe i psychoruchowe. To także sprzęt w którym podtrzymywane są efekty rehabilitacji uzyskane podczas sesji terapeutycznej i zajęć rehabilitacyjnych. Dlatego też wprowadziliśmy do Polski i posiadamy w swojej ofercie jedyny w swoim rodzaju innowacyjny system SPEX ,który może zabezpieczyć najbardziej wymagające dzieci i dorosłych .

SPEX – MODUŁOWY SYSTEM REHABILITACYJNY DO POZYCJONOWANIA PACJENTA  składa się z indywidualnie dobieranych do potrzeb użytkownika komfortowych elementów wspomagających osiągnąć optymalna pozycje całego ciała w siadzie oraz leżeniu. Optymalne pozycjonowanie , prawidłowe ułożenie ciała na wózku , foteliku i innych urządzeniach w których przebywa Twoje dziecko w ciągu dnia jest bardzo ważnym elementem terapii neurorozwojowej i stwarza warunki do uzyskania możliwie  komfortowej egzystencji.

SYSTEM TEN MOŻE BYĆ ZAMONTOWANY NA RÓŻNYCH PODSTAWACH JEZDNYCH ( WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE, WÓZKI INWALIDZKIE SPACEROWE DZIECIĘCE ORAZ WÓZKI INWALIDZKIE DLA DOROSŁYCH ).

Asortyment sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci w Reha Ort:

W naszym asortymencie posiadamy całą gamę sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci:

– Wózki inwalidzkie aktywne

– Wózki inwalidzkie spacerowe

– Wózki inwalidzkie elektryczne

– Pionizatory

– SPEX – system siedzisk

– Foteliki siedziska rehabilitacyjne

– Rowery trójkołowe

– Foteliki samochodowe

– Balkoniki i podpórki

– Rotory

– Obuwie i wkładki dziecięce

Nasz cały asortyment został szczególnie wyselekcjonowany przez nasze doświadczenie zawodowe. Dlatego wiemy, że dobierany przez nas sprzęt do rehabilitacji dzieci jest odpowiedni do schorzeń, urazów czy niepełnosprawności naszych najmłodszych pacjentów. 

Sprzęt do rehabilitacji dzieci z naszej oferty to solidny, komfortowy i w przystępnej cenie sprzęt, który ułatwi rehabilitacje Twojego dziecka. Wiemy, że sprzęt do rehabilitacji dzieci może zaburzyć domowy budżet. Dlatego w naszym sklepie mogą Państwo skorzystać z refundacji z NFZ lub PFRON. Więcej informacji o refundacji znajdą Państwo w zakładce Dofinansowania i Aktywny Samorząd