SPEX – Modułowy system rehabilitacyjny do pozycjonowania pacjenta

Spex-Seating

SPEX – MODUŁOWY SYSTEM REHABILITACYJNY DO POZYCJONOWANIA PACJENTA

Składa się z indywidualnie dobieranych do potrzeb użytkownika komfortowych elementów wspomagających osiągnąć optymalna pozycje całego ciała w siadzie oraz leżeniu. Dzięki czemu pacjent może kontynuować rehabilitacje w warunkach domowych.

Oparcie systemu Spex

spex - kręgosłup

Cechy:

SPEX– modułowy system rehabilitacyjny do pozycjonowania pacjenta umożliwiający indywidualne dopasowanie specjalnego siedziska dla osób między innymi z dużą skoliozą ,wadami postawy i wszelkimi innymi  deformacjami ciała .

SPEX – MODUŁOWY SYSTEM REHABILITACYJNY DO POZYCJONOWANIA PACJENTA  składa się z indywidualnie dobieranych do potrzeb użytkownika
komfortowych elementów wspomagających osiągnąć optymalna pozycje całego ciała
w siadzie oraz leżeniu.

SYSTEM TEN MOŻE BYĆ ZAMONTOWANY NA RÓŻNYCH PODSTAWACH JEZDNYCH ( WÓZKI INWALIDZKIE AKTYWNE, WÓZKI INWALIDZKIE SPACEROWE DZIECIĘCE ORAZ WÓZKI INWALIDZKIE DLA DOROSŁYCH ).

Pamiętaj ,że sprzęt rehabilitacyjny to nie tylko sprzęt w którym twoje dziecko ćwiczy i rozwija swoje możliwości ruchowe i psychoruchowe. To także sprzęt w którym podtrzymywane są efekty rehabilitacji uzyskane podczas sesji terapeutycznej i zajęć rehabilitacyjnych. Dlatego też wprowadziliśmy do Polski i posiadamy w swojej ofercie jedyny w swoim rodzaju innowacyjny system SPEX ,który może zabezpieczyć najbardziej wymagające dzieci i dorosłych . Optymalne pozycjonowanie , prawidłowe ułożenie ciała na wózku , foteliku i innych urządzeniach w których przebywa Twoje dziecko w ciągu dnia jest bardzo ważnym elementem terapii neurorozwojowej i stwarza warunki do uzyskania możliwie  komfortowej egzystencji.

SPEX FIRMY MEDIFAB, TWORZONY Z PASJA OD 30 LAT W NOWEJ ZELANDII, CAŁY CZAS UDOSKONALANY, – Firma REHA-ORT s.c. jako autoryzowany dystrybutor.  

PRZYKŁADOWE ZDJĘCIA NA RÓŻNYCH MODELACH WÓZKÓW , ZAWSZE INDYWIDUALNIE DOPASOWANE DO PACJENTA PODCZAS PRZYMIARKI I PREZENTACJI – ZOBACZ GALERIA ZDJĘĆ 

Galeria

Prezentacja rozwiązań z siedziskiem SPEX

siedzisko spex
siedzisko spex

Siedzisko Spex do wózka BINGO

Przedstawiamy najnowszą innowację od projektantów rewolucyjnego systemu siedzeń SPEX® – SPEX Wonderseat. Technologia siedzisk SPEX, opracowana pierwotnie dla wózków inwalidzkich, jest teraz dostępna z jednym z wiodących na świecie wózków rehabilitacyjnych, Bingo OT. Specjalna edycja siedzisk SPEX została starannie opracowana, dzięki czemu terapeuci mogą zapewnić większy komfort i lepsze pozycjonowanie młodszym dzieciom o złożonych potrzebach związanych z siedzeniem, pozwalając na korzystanie ze zwykłego wózka zamiast wózka inwalidzkiego.

Filmy z przykładowymi rozwiązaniami systemu Spex: