Wózki komfortowe

INOVYS

Wózek model INOVYS pozwala na ciągłe utrzymywanie idealnej dla pacjenta postawy. Zarówno kąt oparcia jak i siedziska może być łatwo regulowany niezależnie .Pozostałe parametry wózka również można dopasować do indywidualnych wymagań pacjenta. Bardzo ciekawy jest zagłówek którego pozycjonowanie jest nieograniczone można go również obracać i przesuwać w pozycji horyzontalnej. Również głębokość siedziska jest regulowana w sposób płynny. Dla osób , które używają wózka w zimie na zewnątrz i jest potrzeba grubiej się ubrać wózek ma w standardzie możliwość poszerzania siedziska. Wyposażony standardowo w ortopedyczną tapicerkę typu VISCO zrobioną ze specjalnej gąbki z pamięcią , która dopasowuje się idealnie do ciała co powoduje , że siły rozkładają się równomierniej , chroniąc w ten sposób po części ciało przed powstawaniem odleżyn oraz ze specjalnego materiału obiciowego bardzo delikatnego dla ciała ale wytrzymałego. Specjalnie wyprofilowana tapicerka oparcia gwarantuje znakomitą stabilizację .

NETTI 3

Komfortowy wózek do całodziennej opieki. Ułatwia rehabilitację. Nowatorskie rozwiązania techniczne. Szeroka gama rozmiarów: 35; 38; 40; 43; 45; 50; 55; 60; 65 (opcja za dopłatą)

SERENYS

Wózek pozwala na ciągłe utrzymywanie idealnej dla pacjenta postawy. Zarówno oparcie jak i siedzisko może być łatwo regulowane niezależnie. Pozostałe parametry wózka również można dopasować do indywidualnych wymagań pacjenta. Wyposażony standardowo w ortopedyczną tapicerkę typu SOFT zrobioną ze specjalnej gąbki, która dopasowuje się idealnie do ciała co powoduje , że siły rozkładają się równomierniej, chroniąc w ten sposób po części ciało przed powstawaniem odleżyn oraz ze specjalnego materiału obiciowego bardzo delikatnego dla ciała ale wytrzymałego.

ECLIPS+

Eclips+ jest nowym lekkim wózkiem, zrobiony z aluminium waży 14,8 kg. Daje duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność. Wózek posiada koła tylne wypinane na szybko złączki. . Tapicerka wykonana z nylonu wsuwana w profil aluminiowy dodatkowo wzmacnia cały wózek. Eclips+ standardowo wyposażony w krótsze podłokietniki umożliwiające podjechanie do stołu. Podnóżki odchylają się na boki na zewnątrz oraz do wewnątrz. Reguluje się nie tylko wysokość płyty podnóżka ale również jej głębokość.