SIGGI COMBI ISOFIX

siggi combi isofix

Fotelik samochodowy firmy Schuchmann - Siggi combi isofix

Jestem Twoim specjalnym fotelikiem samochodowym.

Ze mną możesz naprawdę odpocząć w drodze, nawet jeśli podróż trwa trochę dłużej. To dlatego, że moje siedzenie można regulować w czterech krokach, aby dopasować je do Ciebie. W ten sposób nie tylko wygodnie siedzisz, ale możesz również przełączyć się do pozycji leżącej. Najlepsze jest to, że możesz zainstalować mnie w dowolny sposób – tyłem do kierunku jazdy z Isofix (0-18 kg) lub w kierunku jazdy bez Isofix (9-18 kg). W ten sposób Ty i Twoi rodzice możecie się mną cieszyć przez długi czas. Ja też lubię się chwalić – udowodniłem swoje umiejętności w wielu niezależnych testach!

siggi combi isofix

Nowy siggi combi isofix
Nowy fotelik samochodowy siggi combi isofix na wiele sposób przypomina swojego poprzednika, siggi combi. Jednakże, nowa wersja oferuje możliwość montażu za pomocą ISOFIX tyłem do kierunku jazdy. To sprawia, że siedzisko jest zawsze odpowiednio mocno przymocowane do samochodu i zostaje na swoim miejscu nawet podczas wypadku drogowego lub gwałtownego hamowania.
Ochrona przed uderzeniem od boku (Side impact protection +, SIP+)
SIP+ została stworzona z myślą o zapewnieniu dziecku dodatkowej ochrony na wypadek uderzenia w bok auta. Wytwarzana jest z tworzywa pochłaniającego energię, które dodatkowo redukuje siły oddziałujące na głowę i szyję dziecka nawet o 20%.
Oszczędność miejsca i prostota obsługi:
Długość ramion ISOFIX można regulować stopniowo w przypadku gdy fotelik ustawiony jest tyłem do kierunku jazdy. Dzięki temu, siggi combi isofix można zamontować z uwzględnieniem przestrzeni dostępnej w aucie. Z dodatkową nóżką i regulowaną klatką, fotelik można łatwo, szybko i pewnie zamontować. Montując siggi combi isofix przodem do kierunku jazdy, używa się pasów 3- punktowych. Wysokość zagłówka i zintegrowanego pasa 5-punktowego można szybko zmieniać w 8-stopniowej skali za pomocą jednego ruchu.
Optymalna pozycja do siedzenia:
Dzięki swojej konstrukcji, siggi combi isofix zapewnia dziecku optymalną pozycję do siedzenia lub odpoczynku podczas podróży. Siedzisko można regulować w wielu płaszczyznach nawet po montażu i/lub w podróży.

Galeria fotelika samochodowego Siggi combi isofix

Tabela rozmiarów fotelika samochodowego Siggi combi isofix

DaneSiggi kombi isofix.
 Szerokość siedziska z przodu32cm
 Szerokość siedziska z tyłu27 cm
 Głębokość powierzchni siedziska25 cm
 Wysokość zagłówka48 – 60 cm
Kąt siedziska
przodem do kierunku jazdy30° / 37,5° / 45°
tyłem do kierunku jazdy*25° / 32,5° / 40°
 Całkowita szerokość46 cm
 Całkowita wysokość68 cm
 Grupa0 – 18 kg
 Waga16 kg

Film siedziska samochodowego Siggi combi isofix