PIONIZATOR ELLA

pionizator ella

Pionizator Ella zadba o wszystkie potrzeby stabilnego stania.

Ella jest pionizatorem uniwersalnym. Dostosowana dla większości zaburzeń postawy. Zapobiega ich dalszemu rozwojowi. Ella zapewnia przyjazne i wszechstronne użytkowanie. Daję użytkownikowi ochronę i pomoc w szerokiej gamie wad postawy.

Program postawy stojącej jest ważnym elementem opieki, ze świadczeń, począwszy od poprawy funkcji układu krążenia i gęstości kości w celu poprawy siły mięśniowej i ruchomości stawów. Z produktem, który jest łatwy w obsłudze, łatwo jest skupić się na celu, zamiast martwić się jak tego dokonać.

Ella stojąca rama jest zaprojektowana z naciskiem na użytkownika i opiekuna, dążąc do wykorzystania produktu trywialnie zamiast skomplikowanych drogich, dużych urządzeń.

Dzieci i młodzież ze specjalnymi potrzebami częstego przełączania między wieloma urządzeniami pomocniczymi w ciągu dnia, a gdy znajdziesz taki, który zawsze pasuje, to jest radość z niego korzystać. Daje to większą wygodę dla dziecka i jego opiekuna.

Łatwy dla każdego

Pionizator ella jest bardzo łatwy dla każdego. Pomaga dziecku, jak i opiekunowi czy fizjoterapeucie w codziennym życiu czy pracy.

Pionizator można stosować w pozycji leżącej na brzuchu lub konfiguracji z tych samych elementów. Pionową ramę odłącza się od podstawy szybko, a podstawa jest składana w celu łatwego przechowywania lub transportu.

Do regulacji pionizatora potrzebny jest tylko jeden klucz sześciokątny 5mm. Jeżeli będziesz musiał zastosować jakieś inne narzędzie to napisz do nas a pomożemy ci w tym.

Tabela rozmiarów pionizatora Ella: