RUSZYŁ AKTYWNY SAMORZĄD 2020
DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU FOTELIKÓW SAMOCHODOWYCH
I WÓZKÓW ELEKTRYCZNYCH

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY
PRODUKTY

WÓZKI ELEKTRYCZNE » SKIPPI

Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć. Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć.
Kliknij w zdjęcie żeby zobaczyć galerię.

Wybrane opcje:

  • Bardzo wąski
  • Zwrotny i szybki
  • Barwny design
  • Możliwa adaptacja do indywidualnych potrzeb
  • Wielość opcji montażu dla wspierania rozwoju dziecka
  • Łatwe przechowywanie
Przekraczaj granice, rozwijaj niezależność, poznawaj świat: z wózkiem Skippi codzienne nowe doświadczenia i odkrywanie świata to jedna wielka zabawa.

Wózek elektryczny Skippi jest wyjątkowo wąski, szybki i zwrotny. Twoje dziecko może łatwo z niego korzystać, żeby móc odkrywać wszystkie kąty - nawet w małych pomieszczeniach - zyskując jeszcze więcej mobilności i niezależności. W ten sposób Skippi realizuje potrzeby dziecka w zakresie ruchu i odkrywania.

W czasie dnia możesz z łatwością jednym ruchem zmienić pozycję siedziska i oparcia zgodnie z potrzebami Twojego dziecka. Podczas gdy w pozycji wyprostowanej może ono swobodnie obserwować otoczenie i brać udział we wszystkich wydarzeniach, pozycja spoczynkowa przyda się wtedy, kiedy poczuje się zmęczone po całodziennych przygodach.

Nadzwyczajna poręczność: wózek Skippi można rozłożyć w kilku prostych ruchach, a następnie schować do bagażnika nawet niewielkiego samochodu. Dzięki temu wózek można zabierać na wakacje lub na krótkie wycieczki.
Skippi „rośnie” razem z Twoim dzieckiem. Głębokość i szerokość siedziska, pozycja nóg oraz kąt podnóżka można modyfikować tak, by najlepiej odpowiadały posturze dziecka. Dzięki temu Skippi będzie mu służył wiele lat.

Wózek posiada liczne możliwości rozbudowy — wszystko to z myślą o dobru Twojego dziecka. W wielu przypadkach pozwala na poprawę stanu zdrowia użytkownika. I tak na przykład, wózek można wyposażyć w elektroniczne sterowanie kąta oparcia oraz kąta nachylenia siedziska, system kontroli dla opiekuna, stolik rehabilitacyjny, zderzak oraz łącznik siedziska rehabilitacyjnego. Ponadto wózek można łatwo uzupełnić o wybrane typy podnóżków oraz systemów podpór głowy.

Jeśli interesuje Ciebie nasza oferta albo masz pytania
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Strona została wygnerowana w 0.0209 sek.