RUSZYŁ AKTYWNY SAMORZĄD 2017
DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU FOTELIKÓW SAMOCHODOWYCH
I WÓZKÓW ELEKTRYCZNYCH

KLIKNIJ PO SZCZEGÓŁY
PRODUKTY

WÓZKI ELEKTRYCZNE » tracer

Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć.
Kliknij w zdjęcie żeby zobaczyć galerię.

Wybrane opcje:

  • nowoczesny sterownik z kolorowym wyświetlaczem o dużej precyzji sterowania
  • różne rodzaje sterowników w zależności od rodzaju dysfunkcji
  • nowej generacji silniki o mocy 200 lub 350W
  • resorowane zawieszenie tylnych kół
  • prędkość maksymalna do 10km/h
Tracer to wysokiej klasy wózek cechujący się wysoką jakością oraz nowoczesnością. Resorowane zawieszenie tylnych kół zapewnia komfort oraz dobre możliwości terenowe. Wózek wyposażony może być w opony o bieżniku szosowym lub terenowym. Nowoczesność wózka zapewniają nowej generacji silniki o mocy 200 lub 350W oraz sterownik DX2 z kolorowym wyświetlaczem. Oświetlenie przednie i tylne jest wyposażeniem standardowym.

Poza standardowymi regulacjami wózek może wyposażony być w automatyczną (elektryczną) regulację kąta oparcia, siedziska oraz podnóżków. W zależności od potrzeb dopasować można wysokość i rozstaw podłokietników. Fotel opcjonalnie wyposażony może być w tapicerkę próżniową Stabilo lub Vicair, a nawet wyprofilowany fotel Recaro. Dostępnych jest kilka rodzajów sterowników, które pozwalają kontrolować wózek przez osoby z różnymi rodzajami dysfunkcji. Sterowanie może odbywać się za pomocą brody, palca, stopy lub specjalnymi dżojstikami wymagającymi minimalnej siły. Dostępny jest również dodatkowy sterownik dla osoby towarzyszącej.

Wózek standardowo posiada silniki o mocy 200W oraz duże akumulatory o pojemności 73Ah, które pozwalają na pokonanie dystansu do 35 km. Nowością są dostępne opcjonalnie bardzo mocne silniki o mocy 350W dzięki którym wózek osiąga prędkość maksymalną 10 km/h.

Jeśli interesuje Ciebie nasza oferta albo masz pytania
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Strona została wygnerowana w 0.0258 sek.